Nazwa:
Panda Antivirus 2013
Producent:
Panda
Licencja:
Trial (testowa)
Rozmiar:
82.0 MB
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
0.0/5 0

Panda Antivirus 2013

Panda-Antivirus

Panda Antivirus 2013 – najnowsza wersja programu (Trial – testowa), która skutecznie oraz kompleksowo chroni i zabezpiecza nasz komputer przed wirusami, trojanami, rootkitami, hakerami, oszustwami online, kradzieżami tożsamości i innymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Panda Antivirus oferuje skanowanie oraz ochronę w czasie rzeczywistym, automatycznie blokuje i usuwa wszelkiego rodzaju wirusy i programy szpiegujące, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest bardziej bezpieczne.
Nowości i zmiany jakie zostały zastosowane w wersji 2013:

  • Nowa edycja została udoskonalona zarówno pod względem technologicznym jak i łatwości obsługi. Poprawiono mechanizm analizy behawioralnej – TruPrevent, a także wbudowany firewall oraz kontrolę rodzicielską.
  • Zmiany dotknęły także interfejs programów, który jest teraz bardziej przejrzysty.
  • Dodana została statystyka pokazująca liczbę przeskanowanych plików i znalezionych zagrożeń.
  • Instalator pakietu wykrywa czy w systemie nie jest zainstalowana poprzednia wersja PGP lub inne programy antywirusowe, co ma na celu uniknięcie potencjalnych konfliktów gdy zainstalowanych jest kilka narzędzi zabezpieczających.

Maksymalna Ochrona
Kolektywna Inteligencja to sieć działająca w oparciu o społeczność użytkowników, którzy udostępniają pomocne informacje. Wykrywanie i ochrona w czasie rzeczywistym. Twój komputer nie będzie ograniczał możliwości wykrywania dzięki ogromnej bazie wirusów w Internecie (w chmurze).
Minimalny wpływ na wydajność
Dzięki temu, że baza wirusów znajduje się w Internecie, wykorzystanie zasobów komputera znacząco spada. Ochrona jest lekka, a wpływ na wydajność minimalna.
Łatwość obsługi
Interfejs produktu jest zaawansowany i intuicyjny. Szybko znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dzięki łatwemu w obsłudze interfejsie dostarczającym wszelkich potrzebnych informacji.

Ważne!
Okres testowy programu antywirusowego – 30 dni od zainstalowania.
Dodaj komentarz